Top ekosoft ewidencja odpadow

Wniosek Aktualizacyjny?

Założony przez Gość 08 listopad 2018 o 09:11

Dzień dobry,

 wpis do rejestru BDO uzyskaliśmy w sierpniu w wniosku rejestrowym podaliśmy numery kodów odpadów które powstawały u nas w firmie przez ostatnie 5 lat (na które mieliśmy KPO i z których prowadzieliśmy ewidencje odpadów) jednakże na chwilę obecną nie wszystkie kody są wytwarzane u nas w firmie (i podejrzewam że już nie będą) ale pojawiły się nowe. Jesteśmy firmą która nie ma żadnych pozwoleń ponieważ firma nasza nie produkuje więcej niż 1 tone odpadow niebezpiecznych i nie więcej niż 5 ton odpadów innych niż niebezpieczne. Czy muszę pisać wniosek aktualizacyjny i czy w nim mam po prostu podać aktualne kody (uwzględniając te których już nie produkujemy i dopisać te nowe) czy tylko napisać nowe  ?

Gość09 listopad 2018 o 09:40

Dzień dobry,

 

Tak, 
trzeba złożyć wniosek aktualizacyjny, wpisać nowe kody odpadów. W
przypadku kodów odpadów, których  na
pewno Państwo nie będą już wytwarzać, należy usunąć we wniosku aktualizacyjnym,
ponieważ  w dziale XII wpisuje się
realnie wytworzone odpady.

 

F3odpowiedz
F4cytuj

Gość04 grudzień 2018 o 19:35

Um woj zach-pom przynajmniej nie karze wykreslac jeśli w danym roku stan był 0. Zawsze następnego może się on pojawić 

F3odpowiedz
F4cytuj
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta
Top baner  ekosoft   grudzien 2018   wersja 7

Newsletter


Administratorem danych osobowych jest Effeko sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. J. Słowackiego 38A/15, 60-825 Poznań.

Na podany adres został wysłany e-mail z linkiem potwierdzającym subskrypcję. Prosimy o zalogowanie się na swojej skrzynce pocztowej i potwierdzić subskrypcję, aby korzystać z newslettera.