Top ekosoft ewidencja odpadow

wizyjny system kontrolimiejsc magazynowania odpadów

Założony przez Gość 15 listopad 2018 o 14:35
W uzasadnieniu do projektu rozporządzenia w sprawie wizyjnego systemu kontroli miejsca magazynowania odpadów lub składowania odpadów jest zapis: " Zgodnie z ustawą z dnia 20 lipca z 2018r. o zmianie ustawy o odpadach i niektórych innych ustaw , projektowane rozporządzenie dotyczące wizyjnego systemu kontroli wejdzie w życie po upływie 6 miesięcy od ogłoszenia ustawy, tj. 22.02.2018r. Natomiast posiadacze odpadów zobowiązani do stosowania wizyjnego systemu kontroli miejsca magazynowania odpadów lub składowania odpadów, będą musieli niezwłocznie dostosować się do tych przepisów". Proszę o odpowiedź, co oznacza termin niezwłocznie? Kiedy miejsce magazynowania odpadów musi być wyposażone w wizyjny system kontroli odpadów. Proszę wskazać datę, kiedy wizyjny system kontroli odpadów powinien być uruchomiony?

Gość16 listopad 2018 o 08:42

F3odpowiedz
F4cytuj
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta
Top baner  ekosoft   grudzien 2018   wersja 7

Newsletter


Administratorem danych osobowych jest Effeko sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. J. Słowackiego 38A/15, 60-825 Poznań.

Na podany adres został wysłany e-mail z linkiem potwierdzającym subskrypcję. Prosimy o zalogowanie się na swojej skrzynce pocztowej i potwierdzić subskrypcję, aby korzystać z newslettera.