Top baner  ekosoft   grudzien 2018   wersja 7

Gospodarka BIG- BAGAMi

Założony przez 13 marzec 2019 o 13:30
Witam, 
Mam pytanie odnośnie gospodarowania big-bagami. Sprowadzamy z Niemiec surowiec do produkcji  na szych wyrobów, przyjeżdża zapakowany w nowe big bagi. Mamy podpisaną umowę z organizacją odzysku, która załatwia za nas kwestię odzysku z uwagi na opłatę produktową za wprowadzanie na rynek krajowy produktów w opakowaniu. Tylko co dalej z tymi bigbagami w firmie ? Mamy je oddać do skupu i wystawić kpo ? Czy można je odsprzedać nie mając pozwolenia na sprzedaż odpadów ?? 

Globus22 marzec 2019 o 08:12

Jeśli są w dobrym stanie i nadają się do ponownego użycia można je sprzedać jako opakowanie wielokrotnego użytku. Jeśli są zniszczone przekazać jak odpad (czyli karta przekazania odpadów).

F3odpowiedz
F4cytuj
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta
Top baner  ekosoft   grudzien 2018   wersja 7

Newsletter


Administratorem danych osobowych jest Effeko sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. J. Słowackiego 38A/15, 60-825 Poznań.

Na podany adres został wysłany e-mail z linkiem potwierdzającym subskrypcję. Prosimy o zalogowanie się na swojej skrzynce pocztowej i potwierdzić subskrypcję, aby korzystać z newslettera.