Top baner   marzec 2019   wersja 8 b   ostateczny

firma

Założony przez Gość 18 wrzesień 2018 o 11:57

 Współwłaściciel naszej firmy w miejscowości "A" jest w 40% współwłaścicielem drugiej firmy produkcyjnej w miejscowości "B". Firma "B" wytwarza odpady, które chciałaby przekazać do nas czyli do firmy "B". Czy można to zorganizować między firmami, czy należy bezwzględnie pozostawić temat do realizacji  firmie w miejscowości "B". Czy jest możliwa jakaś zależność między firmami?

Gość19 wrzesień 2018 o 09:16

Odpady można przekazywać pomiędzy oddziałami jednej firmy pod warunkiem, że oddział przyjmujący odpad posiada zezwolenie na zbieranie lub przetwarzanie danego kodu odpadu.

 

W takim przypadku nie wystawia się KPO, ale uzupełnia się KEO - wpisując w rubryce nr KPO adres gdzie przekazano odpady.

F3odpowiedz
F4cytuj
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta
Top baner  ekosoft   grudzien 2018   wersja 7

Newsletter


Administratorem danych osobowych jest Effeko sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. J. Słowackiego 38A/15, 60-825 Poznań.

Na podany adres został wysłany e-mail z linkiem potwierdzającym subskrypcję. Prosimy o zalogowanie się na swojej skrzynce pocztowej i potwierdzić subskrypcję, aby korzystać z newslettera.