Top ekosoft ewidencja odpadow

BDO - sprawdzenie decyzji

Założony przez 10 kwiecień 2019 o 12:30
Jak sprawdzić w BDO jakie odpady mogę przekazać wybranej firmie.
Jest informacja o przetwarzanych odpadach w dziale XII, ale wiem, że nie ma tam kodów odpadów, które firma przyjmuje. Dlaczego?

Gość10 kwiecień 2019 o 12:41

Niestety, narazie nie sprawdzisz w BDO czy dany podmiot może zbierać ten konkretny kod odpadu.

Najprawdopodobniej urzędy mają jakoś udostępniać decyzje ale kiedy, co i jak tego nie wiadomo. 

Pozostaje prosić się firmy o ich decyzję.

F3odpowiedz
F4cytuj

Gość10 kwiecień 2019 o 14:23

Halo pomocy. Ile się czeka na nr bdo? Czekam już ponad 30dni, jak długo to jeszcze może potrwać? Przez brak numeru nie mogę zarejestrować samochodu. Czy da się to jakoś przyspieszyć? Wniosek złożony został 11marca.

F3odpowiedz
F4cytuj

Gość10 kwiecień 2019 o 22:55

Do Gość:
Dział XII dotyczy wytwarzania odpadów, na które nie jest wymagana decyzja na wytwarzanie. Ta fraza ‚odpady prZetwarzane’ to błąd. Pani urzędnik poinformowała mnie ze będą to prostować pismami, bo błąd wystąpił już w projekcie roZporzadzenia. 

F3odpowiedz
F4cytuj

Gość11 kwiecień 2019 o 18:38

Do Gość:
Generalnie na wpis jest 30 od złożenia kompletnego wniosku. Często  jest tak że nie odbierane są wezwania do uzupełniania. W poszczególnych urzędach może być różnie. Najlepiej  przedzwonić i się dopytać. 

F3odpowiedz
F4cytuj
Nowa odpowiedź
Jeśli chcesz odpowiedzieć bezpośrednio na wybraną wypowiedź, kliknij opcję „odpowiedz” lub „cytuj” na dole każdego posta
Top ekosoft ewidencja odpadow

Newsletter


Administratorem danych osobowych jest Effeko sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. J. Słowackiego 38A/15, 60-825 Poznań.

Na podany adres został wysłany e-mail z linkiem potwierdzającym subskrypcję. Prosimy o zalogowanie się na swojej skrzynce pocztowej i potwierdzić subskrypcję, aby korzystać z newslettera.